כדי לתת לך הצעה,

כדאי למלא את הטופס, ונחזור אליך

  לקוחות יקרים שימו לב

  עקב עומס פניות, קיים מינימום בהזמנת עבודה והקמת לקוח ללקוחות פרטיים

  היי כבר נעביר אותך לוואטצאפ

  רק קודם נשמח אם תוכל לרשום את המספר שלך כאן

   אודות החברה

   "איציק חזקים בברזל" מתמחים בתכנון וביצוע מגוון עבודות מתקדמות מברזל.
   חברתנו הוקמה בשנת 2014 בגוש עציון והתמחתה במסגרות קלה ובייצור מעקות וסורגים ברמה גבוהה, ע"י אנשי מקצוע שנבחרו בקפידה.
   עם השנים ולאור הביקוש של הלקוחות, הרחבנו את הייצור לתחומים נוספים לייצור קונסטרוקציות ענק לחברות ולקוחות פרטיים, וכן שיווק מוצרי פרזול ואספקה לתעשייה.

   היום:

   כיום אנו נמצא המפעל במעלה אדומים (א.ת) על פני שטח של כ-3 דונם, במפעל המצויד במיטב המכשור המתקדם: מכונות ענק לביצוע חיתוכי לייזר, מכונות כיפוף, ניקוב, נפחות ועוד. בהתאם לתפיסת האיכות של החברה, אנשי המקצוע בכל אחת מהמחלקות הם המומחים והמקצועיים ביותר בתחומם.

   בימים אלו (12/2023) אנו חונכים מבנה נוסף בסמוך למפעל הקיים אשר מופעל באוטומציה מלאה לייצור קונסטרוקציות ענק

   אנו ממשיכים להגדיל את מגוון המוצרים ותחומי העשייה, כולל התרחבות לעבודה עם חומרי גלם נוספים ושילוב ביניהם לבין מוצרי הברזל. הגימור הקפדני ושיטת העבודה מבטיחים מוצרים אסתטיים ועמידים לאורך זמן.

   אנו שמחים לעבוד יחד עם חברות הקבלנות והיזמות הגדולים בארץ ועל לקוחותינו נמנים מוסדות וגופים ציבוריים, ארגונים וחברות מסקטורים שונים, ולקוחות פרטיים.

   תהליכי הייצור מתבצעים בסטנדרטים בטיחותיים מחמירים, תוך שמירה קפדנית על התקנים ודרישות החוק בכל אחד מהתחומים. הניסיון הרב, צוות העובדים המיומן והציוד החדשני מעניקים לנו יכולות גבוהות לביצוע העבודות במהירות וביעילות.

   עולם של מצוינות בברזל

   ב"איציק חזקים בברזל" תמצאו מגוון פתרונות מתקדמים לכל סוגי הפרויקטים - מתכנון והקמה של קונסטרוקציות כבדות ומורכבות לענף הבנייה ולמעטפת נותני השירותים, דרך עבודות מסגרות ופרזול מסוגים שונים ועד עבודות אמנות עדינות בהתאמה אישית. החשיבה היצירתית מעניקה לנו גמישות גבוהה ומאפשרת לנו לספק מענה לכל צורך.

   לצד עבודות הברזל אנו מייצרים ומשווקים קשת רחבה של מוצרים, אביזרים משלימים וציוד טכני החוסכים לכם את הצורך בהתעסקות עם מספר רב של ספקים. המלאי הגדול של חומרי הגלם מבטיח לכם זמינות מקסימלית החיונית לעבודה רציפה.

   אנו לא נחים על זרי הדפנה ושואפים להתקדם עוד ועוד. עבורנו, כל דרישה של לקוח היא הזדמנות לצמוח, לפתח מחלקות חדשות ולהתרחב לעולמות תכנון וייצור שטרם עסקנו בהם.

   החזון שלנו

   החזון שלנו

   1. לספק לכם את עבודות הברזל הנדרשות לכל פרויקט בכל היקף

   2. להקל עליכם בתהליכי תכנון והקמה, ולייעל את העבודה שלכם

   3. ליצור עבורכם פתרונות איכותיים ברמת בטיחות ללא פשרות, ובעלות משתלמת

   4. לאפשר לכם להעניק ללקוחותיכם את הטוב ביותר

   TOP